Teden otroka

Trajanje: 2.-8.10.

Naslov: Zakaji in zatoji radovednosti

Tema: radovednost

Opis: Radovednost kot zanimanje za različne stvari okrog nas nas vodi k raziskovanju znanja in odkrivanja stvari okrog nas. Z radovednostjo napredujemo in prihajamo do novih izkušenj in spoznanj. Otroci svojo radovednost predvsem udejanjijo skozi igro, ki jim pomaga odkrivati in razumeti svet okrog njih.

Skupne aktivnosti v tednu otroka v našem vrtcu:

  • 2. 10. obisk gasilcev
  • 3.10. kostanjev piknik
  • obisk knjižnice in knjižničarke pri najmlajših
  • dan "eksperimentov"

Spoštovani starši, bodite skupaj s svojimi otroki v tem tednu in tudi sicer radovedni tudi vi. Odzovite se na njihove zakaje in poiščite odgovore v bližnji knjigi, knjižnici, pri babici ali dedku, v galeriji, naravi, saj s tem negujete otroško radovednost in nadgrajujete otrokovo znanje.

Želimo vam lep teden otroka.

Skip to content