SKUPINA

STAROST OTROK

SIMBOL IGRALNICE

VZGOJITELJICA

ELEKTRONSKA POŠTA

VZG. PREDŠOLSKIH OTROK-

POMOČNICA VZGOJITELJICE

ŠTEVILO OTROK

MRAVLJICE

1–2

 

Nika Mesec

nika.mesec@os-sodrazica.si

 

Nina Kljun

14

ČEBELICE

1–2

 

Nina Turk

nina.turk@os-sodrazica.si

 

Klara Lavrič

14

POLŽKI

2–3

 

Mirjam Peterlin

mirjam.peterlin@os-sodrazica.si

 

Živa Ilc

13

PIKAPOLONICE

2–3

 

Štefka Debeljak

 

stefka.debeljak@os-sodrazica.si

Andreja Marušič

14

METULJČKI

3–4

 

Meta Hribar

meta.hribar@os-sodrazica.si

Nadja Okoren

14

ZAJČKI

3–4

 

Petra Arko

petra.arko@os-sodrazica.si

 

Maruša Novak

16

MEDVEDKI

3–4

 

Dragica Debeljak

 

draga.debeljak@os-sodrazica.si

 

Tadeja Marolt

17

TIGRČKI

5–6

 

Dragica Lovšin

dragica.lovsin@os-sodrazica.si

                                    

Urška R. Milavec

24

LEVČKI

5–6

 

Tadeja Korelc

tadeja.korelc@os-sodrazica.si

 

Andreja Malnar

24

Strokovni delavci za sočasnost in nadomeščanja: Tina Šega, Katarina Šporar in Tadeja Topolnik

Spremljevalki: Neža Drobnič in Bilijana Pavlović

Dodatna strokovna pomoč: Helena Bartol Rus

Svetovalna delavka: Tadeja Topolnik

Vodja projekta NA-MA POTI (Naravoslovno Matematična Pismenost Opolnomočenje, Tehnologije in Interaktivnost): Petra Štrubelj                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

Skip to content